Konference o evangelizaci Olomouc 11.–12. 11. 2022

Konference o evangelizaci 11.–12. 11. 2022

 
Místo: Clarion Congress Hotel Olomouc
Hlavní host: Otto Neubauer – autor knihy Mission Possible (Doron, 2020)
 

Přednášky, workshopy, mše sv., chvály…

Otto Neubauer – je členem Komunity Emmanuel. Již začátkem devadesátých let vedl mezinárodní evangelizační školu a první komunitní misie nového stylu v Německu a Rakousku. Teolog, pedagog a ředitel Akademii pro dialog a evangelizaci ve Vídni (https://akademie-wien.at). Je blízkým spolupracovníkem kardinála Schönborna. V češtině mu vyšla v roce 2020 kniha Mission possible – velmi bohatý manuál k evangelizaci, kde je možné nalézt mnoho dobrých praktických podnětů.

Konferenci o evangelizaci pořádá Komunita Blahoslavenství v ČR ve spolupráci s nadačním fondem CREDO.

Další informace a přihlášení zde

konference evangelizace