Hudba pro povzbuzení

Hudba je Boží dar, který má léčebnou sílu. Dokáže zlepšit náladu, povzbudit nebo pomoci zvládnout samotu, stres a splín. V této nelehké době je to něco, co v nějaké míře potřebujeme asi všichni.
 
A asi všichni máme nějakou hudbu, kterou si v okamžicích, kdy potřebujeme pohladit po duši, pouštíme. Co kdybychom se o ni navzájem podělili?
 
Na farním YouTube kanálu jsme založili playlist, kde bychom tuto hudbu mohli navzájem sdílet. K tomu stačí jediné: najděte tyto vaše srdeční záležitosti, kterými byste chtěli potěšit i ostatní, na YouTube, a na e-mail prejman@seznam.cz mi na ně pošlete odkaz.
 
Za sebe vkládám rockovou Feel Invincible a jemnější Stars od kapely Skillet. Ta první je o tom, že každý, komu kryje záda Bůh, se může cítit neporazitelný v každé situaci, kterou si pro něj život přichystá, a v té druhé se zpívá o tom, že Bůh při nás stojí i v těžkých chvílích, takže není čeho se bát.
 
Tak příjemný a užitečný poslech.
 
Pavel Rejman