Ohlášky 14. 8. 2022

Ohlášky 14. 8. 2022 – 20. neděle v mezidobí

Nedělní adorace za obnovu víry ve farnosti je v obvyklém čase 18:30 – 19:30.

V sobotu začal farní tábor, provázejme naše děti i vedení tábora svými modlitbami.

Na službu do farní kavárny se můžete zapsat do tabulky na stránkách farnosti.

Mše sv. v týdnu jsou v obvyklém prázdninovém pořadu. Navíc bude mše sv. v pondělí o Slavnosti Nanebevzetí Panny Marie v 18:00.

V sobotu bude od 20:00 adorace se zpěvy z Taizé.

V termínu od středy 24. do soboty 27. srpna se uskuteční 22. ročník pěší pouti na Velehrad. Letos poprvé vychází proud i z Řečkovic. Podrobnosti jsou na plakátu a stránkách farnosti. Zájemci hlaste se u otce Michala.

Hledáme jakékoliv ubytování pro mladou věřící ukrajinskou rodinu z okupovaného Melitopolu. Mají chlapce ve věku 6 let, který nastupuje v září do školy na Novoměstskou, bydlení by bylo proto nejlepší v Řečkovicích a okolí. Nabídky hlaste prosím v zákristii.