Svatodušní novéna

Od slavnosti Nanebevstoupení Páně 9. 5. se budeme společně po devět dní v 19:30 modlit o nové vylití Ducha Svatého.

Živě na youtube farnosti

Texty k dispozici zde

Poprvé se takto před Letnicemi modlili Ježíšovi učedníci spolu se ženami, s Ježíšovou Matkou Marií a s Ježíšovými příbuznými (srov. Sk 1,14).

Přizvěme tedy i Pannu Marii, aby se modlila s námi za nové Letnice v našem životě, v životě naší farnosti, církvi.

Pokud se nemůžete v 19:30 připojit, pomodlete se novénu sami v jinou dobu – v rodině, na cestě atp. PDF ke stažení do počítače či mobilního multimediálního zařízení je k dispozici ZDE .

A pokud nebudete schopni najít v tyto dny víc času na modlitbu, pomodlete se každý den alespoň svatodušní hymnus Veni Creator Spiritus (Přijď, Tvůrce Duchu Svatý; Kancionál, č. 423)“

Svatodušní novena