Ohlášky 20. 2. 2022

7. neděle v mezidobí

Mše svaté v tomto týdnu budou v pondělí, ve středu, a v pátek v 18:00, ve čtvrtek a v sobotu v 7:00.

Výtěžek dnešní sbírky je určen k tomu, aby Svatý otec mohl jménem celé církve přispět ke zmírnění následků neštěstí, pomoci obětem válečných konfliktů, živelných katastrof, uprchlíkům a dalším lidem v nouzi.

Dnes je po každé mši svaté otevřena farní kavárna. Srdečně zvou farníci z Jehnic. Příští neděli se na vás těší skupina křesťanské meditace. Na službu o dalších nedělích se můžete zapsat do tabulky na stránkách farnosti.

Nedělní adorace za obnovu víry ve farnosti je od 18:30 do 19:30.

V pondělí se ve 13:00 v našem kostele rozloučíme s panem Ing. Jaromírem Jirků.

Ve středu dojde k výměně zámků na faře a ve farní herně. Prosím všechny, kdo mají klíče, aby požádali o výměnu.

Středeční mše sv. bude dětská a po ní bude v kostele setkání rodičů a dětí, připravujících se na první svaté přijímání.

V pátek bude další ministrantská schůzka. Začínáme v 17:00 na faře a celé setkání vyvrcholí v 18:00 slavením mše svaté.

24hodinová adorace začíná v pátek 25. února v 19:00 a bude zakončena v sobotu 26. února v 19:00, můžete se na ni zapisovat do tabulky.

V pátek je také uzávěrka postního Rožně.

V neděli při mši svaté v 10:00 bude křest Barbory Šmerdové.

Příští neděli 27. února po večerní adoraci je v 19:30 na faře setkání táborových vedoucích.

Školské sestry a bratři františkáni zvou mladé od 18 do 30 let na duchovní obnovu na Velehrad ve dnech 11.-13.3.2022. Plakát je na nástěnce.

Můžete nahlašovat úmysly mší svatých na březen a duben.

Na farních stránkách pod odkazem farnostreckovice.cz/synoda najdete instrukce pro předání výstupu synodálních skupinek. Případné dotazy vedoucích skupinek zodpoví buď farní koordinátor Pavel Rejman nebo farář Michal Seknička.