Ohlášky 11. 8. 2024

Dnes je 19. neděle v mezidobí – v 10:00 bude slavnostní mše sv. v hodovém areálu.

Od 18:30 je nedělní tichá adorace za obnovu víry ve farnosti a povolání ke kněžské a jáhenské službě.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zajištění včerejší pouti trvalých jáhnů k našemu patronovi sv. Vavřinci.

Při sbírce na stavbu farní kůlny se minulý týden vybralo 18 659,– Kč. Pán Bůh zaplať za vaši štědrost. Prosíme o modlitby za zdar díla.

Bohoslužby v příštím týdnu budou v prázdninovém režimu, tj. ve středu a v pátek v 18:00 a v sobotu v 7:00, v neděli v 7:15 a 9:00. Ve čtvrtek je Slavnost Nanebevzetí Panny Marie, proto bude mše sv. až v 18:00.

V úterý bude od 17:30 modlitba růžence za mír ve světě.

Ve středu je po mši sv. setkání k praxi křesťanské meditace.

V termínu od středy 21. do soboty 24. srpna se uskuteční 24. ročník pěší pouti na Velehrad. Letos opět vychází proud i z Řečkovic. Podrobnosti jsou na plakátu a stránkách farnosti. Zájemci hlaste se u otce Michala.

Připomínáme, že od července je kostel otevřen k modlitbě po celý den od pondělí do neděle až po přední lavice.

k modlitbě po celý den od pondělí do neděle až po přední lavice.