Vánoční cukroví pro osamělé

S blížícími se Vánocemi si myslíme, že by bylo hezké, kdyby naši kněží a akolyté chodící do domovů pro seniory nebo do stacionáře Naděje tam přišli nejen s Pánem Ježíšem, ale i s trochou vánočního cukroví. 

Charita nabízí pomoc ve formě proplacení hodnoty surovin, (nebo po dohodě i jejich nakoupení). Hledáme ochotné pekařky a cukrářky.

Cukroví by mělo být suché, aby vydrželo do Vánoc, tedy typu perníčky, vanilkové rohlíčky, linecké, zázvorky atd., žádné krémové a pudinkové náplně. Děti z náboženství se postarají o jeho zabalení. Předběžně potřebujeme cca 200 balíčků. 

Hotové cukroví je zapotřebí přinést do sakristie s paragonem a kontaktem na vás nejpozději 11. prosince.

Chcete se domluvit konkrétně? 

Zavolejte někomu z týmu farní charity:

Irena Prokšová, tel.: 605 209 613,
Lucie Chytilová, tel.: 731 625 785,
Romana Kestlerová, tel.: 728 751 858,
Jana Prchalová, tel.: 721 308 804.

Nebo napište  na adresu charita.reckovice@gmail.com.