Ohlášky 24. 9. 2023

Dnes je 25. neděle v mezidobí, mše sv. v 10:00 bude hodová v Medlánkách na Sýpce.

Od 18:30 je nedělní adorace za obnovu víry ve farnosti a povolání ke kněžské a jáhenské službě.

Na službu do farní kavárny se můžete zapsat do tabulky na stránkách farnosti, v říjnu je ještě několik volných termínů pro úklid fary a herny.

Mše sv. v týdnu budou v úterý, ve středu a v pátek v 18:00, ve čtvrtek na svátek sv. Václava v kostele v 8:00 a v 10:00 na Ořešíně, v sobotu v 7:00.

Výuka náboženství začala v pondělí 18. září – rozvrh je zde a na nástěnkách.

V úterý je od 18:45 setkání k praxi křesťanské meditace.

Ve středu bude mše sv. zaměřená na děti. Můžete se těšit na scénku o další
z mnoha starozákonních postav, se kterými se budeme v tomto školním roce seznamovat. Všechny děti i jejich rodiče zveme již na nácvik písniček od 17:45.

Odjezd na sobotní farní pouť do Strážnice, Petrova a na sv. Antonínek u Blatnice je v 7:45 od kostela.

Farnost Královo Pole nabízí možnost uctění ostatků blahoslaveného Carla Acutise od 24. září do 1. října, podrobnosti jsou na plakátcích.

Cestovní agentura Včelka Tour, Nové Město na Moravě a otec Michal zvou na pouť do Medugorje ve dnech 14. – 19. listopadu, podrobnosti jsou na plakátku na nástěnce.