Misijní neděle

V sobotu 21. 10.  zveme všechny k vytvoření Misijního Mostu Modlitby. V kostele se budeme modlit růženec za misie, misionáře, chudé a trpící lidi, za šíření radosti evangelia na celém světě před adorací se zpěvy z Taizé od 19:30. Také doma si můžete zapálit svíčku a ke společné modlitbě se připojit.

Příští neděle 22. 10.  je misijní, v kostele bude sbírka na misie a před kostelem štrůdlování. Šikovné pekaře a pekařky prosíme o přinesení upečených dobrot v sobotu večer nebo v neděli před mší sv. Na faře bude misijní bazar, do kterého můžete přinést věci, které by mohly někomu udělat radost. Ty, které nenajdou nového vlastníka si nabízející po ukončení akce odnesou zpět. Výtěžek bazaru bude zaslán na misie do Bulharska na dostavbu kostela.

Od 16:30 bude v kostele povídání o roční dobrovolné službě Renči Schmidtové v Ekvádoru – srdečně všechny zveme.