Ohlášky 31. 3. 2024

Dnes je Boží hod velikonoční – slavnost Zmrtvýchvstání Páně. Na závěr mší sv. budou žehnány přinesené pokrmy.

Od 18:30 je nedělní tichá adorace za obnovu víry ve farnosti a povolání ke kněžské a jáhenské službě.

Na službu do farní kavárny v dalších týdnech se můžete zapsat do tabulky na stránkách farnosti.

Mše sv. bude v pondělí v 8:00, od úterka v běžném pořadu.

Ve středu je mše sv. zaměřená na děti, po mši sv. bude další setkání přípravy na 1. sv. přijímání.

Ve čtvrtek bude po mši sv. hodinová adorace za kněze a nová povolání moderovaná Služebníky Ježíšova Velekněžského Srdce.

Pátek je první v měsíci, pan farář bude navštěvovat nemocné, od 17:00 bude příležitost ke slavení svátosti smíření a k tiché adoraci a po mši sv. bude obvyklá krátká společná adorace se svátostným požehnáním.

Od pátku 19:30 je do soboty 7:30 celonoční adorace na Ořešíně.

V sobotu se můžete připojit v 11:00 ke mši sv., kterou poděkujeme za 100 let naší farnice, paní Anežky Holomkové.

Příští týden je Neděle Božího milosrdenství, – sbírka této neděle bude na charitativní účely. Při mši sv. v 10:00 bude křest Eleny Kudové a Václava Sedláře.

Od 18:30 bude večer chval.

Veřejná generální zkouška na koncertní představení Jesus Christ Superstar – Muzikál v kostele, proběhne v neděli 7. dubna, od 12h v sále TJ Sokol Řečkovice. Vstupné je dobrovolné. Všichni jste srdečně zváni!“

„Příspěvky pro organizaci Mary‘s Meals“ můžete dát ještě dnes do pokladničky farní charity.

Příští neděli končí další charitní akce Postní almužna. Postničky k sečtení Vaší podpory Pavla z Chráněného bydlení sv. Gabriela je v neděli zapotřebí odevzdat v sakristii.

Již dnes se můžete přihlásit na farní pouť v sobotu 4. května. Tentokrát navštívíme Vambeřice v Polsku a Horu Matky Boží v Králíkách. Plakáty jsou na nástěnkách.

Po mši sv. se bude rozdávat Velikonoční číslo Rožně.