Ohlášky 30. 6. 2024

Dnes je 13. neděle v mezidobí.

Od 18:30 je nedělní tichá adorace za obnovu víry ve farnosti a povolání ke kněžské a jáhenské službě.

Bohoslužby v příštím týdnu budou v prázdninovém režimu, tj. ve středu a v pátek v 18:00, ve čtvrtek a v sobotu v 7:00, v neděli v 7:15 a  9:00.

Ve středu je po mši sv. setkání k praxi křesťanské meditace.

Ve čtvrtek bude po mši sv. hodinová adorace za kněze a nová povolání moderovaná Služebníky Ježíšova Velekněžského Srdce.

V pátek je slavnost svatých Cyrila a Metoděje, je to také první pátek v měsíci, od 17:00 bude příležitost ke slavení svátosti smíření a k tiché adoraci, po mši sv. společná adorace se svátostným požehnáním. Nemocné bude pan farář navštěvovat až ve čtvrtek 11. července.

Sbírka příští neděle je určena na rekonstrukci farní kůlny.

Upřímné Pán Bůh zaplať všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zdárném průběhu farního dne.

Vzadu na stolku a na farním webu jsou přihlášky do náboženství pro školní rok 2024/25.Přihlášky odevzdávejte katechetkám nebo v sakristii do 30. června 2024. Dětem od 3 do 6 let a jejich rodičům nově nabízíme Katecheze Dobrého Pastýře

Od 11. do 18. srpna je ještě možné přihlásit se na pracovně poznávací pobyt v bulharském Kazanlaku. Zájemci se hlaste přímo faráři. Akce je výhradně pro muže.