Ohlášky 14. 1. 2024

Dnes je 2. neděle v mezidobí.

Do farní kavárny zve po mši sv. jedna z farních evangelizačních buněk. Na další neděle se můžete  zapsat do tabulky na stránkách farnosti.

Od 17:00 je ve farní herně beseda s bývalým farníkem a současným misionářem
v Bulharsku Františkem Jelečkem – přijďte se seznámit s účelem našich pátečních sbírek.

Od 18:30 je nedělní adorace za obnovu víry ve farnosti a povolání ke kněžské a jáhenské službě.

Mše sv. budou v úterý, ve středu a v pátek v 18:00, ve čtvrtek a v sobotu v 7:00.

V pondělí se v našem kostele ve 13:00 rozloučíme se zemřelou paní Ludmilou Včelíkovou.

V úterý bude po mši sv. setkání k praxi křesťanské meditace zveme i nové zájemce.

Středeční mše sv. je zaměřená na děti, po mši sv. je od 19:15 setkání ekonomické rady – do schránky mezi nástěnkami vzadu v kostele můžete dát své připomínky, náměty, dotazy…

Ve čtvrtek bude po mši sv. na faře setkání seniorů – „Jak jsme začínali, co nám uplynulých 10 let přineslo a vize do budoucna“.

Ekumenická bohoslužba v rámci týdne modliteb za jednotu křesťanů se uskuteční v našem kostele ve čtvrtek v 18:00, plakát je na nástěnce.

V pátek po mši sv. v 19:00 budou mládežnické chvály 4him  – všichni jsou srdečně zváni.

V sobotu je schůzka ministrantů, začneme společně mší sv. v 7:00 a snídaní na faře. Již dnes se můžete těšit na velice zajímavý program až do 11:30 – vezměte si s sebou sportovní obuv a florbalky. Zveme všechny ministranty i nové zájemce o tuto službu.

Příští neděle je „NEDĚLE BOŽÍHO SLOVA“, při mších sv. bude žehnání lektorům a sbírka bude na biblický apoštolát.

Již dnes zveme na 12. farní karneval, který se uskuteční v neděli 28. ledna od 15:00. Plakát je na nástěnce.

Pokud máte zbytky vosku z adventních věnců, můžete je do konce ledna přinést do krabice na stolku pod kůrem. Ve spolupráci s p. Braunerem z Kartuziánského vydavatelství je organizována sbírka vosku pro výrobu zákopových svíček na Ukrajinu.

Od úterý je možno zadat úmysl mše sv. na měsíc březen.

Farnost Královo Pole zve na 23. farní ples, který se bude konat v pátek 2. února na Sýpce v Medlánkách. Plakáty jsou na nástěnkách a ZDE