Ohlášky 23. 6. 2024

Dnes je 12. neděle v mezidobí.

Do farní kavárny  dnes zvou Bilíkovi.

Odpoledne od 15:00 společně na farním dni oslavíme 10. výročí kněžského svěcení otce Michala. Srdečně všechny zveme k přátelskému posezení s občerstvením, hudební nástroje jsou vítány. Program bude až do večerních hodin.

Na oltáři sv. Rodiny se můžete podepsat na přání otci Janu Kotíkovi k výročí 15 let kněžství.

Od 18:30 je nedělní tichá adorace za obnovu víry ve farnosti a povolání ke kněžské a jáhenské službě.

Bohoslužby v příštím týdnu budou v pondělí, ve středu a v pátek v 18:00, ve čtvrtek v 7:00, v sobotu o slavnosti sv. Petra a Pavla v 8:00. Mše sv. v úterý nebude, místo ní je mše sv. v pondělí o slavnosti Narození sv. Jana Křtitele.

V úterý se v našem kostele v 10:00 rozloučíme se zemřelou paní Janou Sekulovou.

Na 24hodinovou adoraci, která začíná v pátek 28. června v 19:00 a bude zakončena v sobotu 29. června v 19:00, se můžete zapisovat na odkazu adorace24.

Vzadu na stolku a na farním webu jsou přihlášky do náboženství pro školní rok 2024/25.Přihlášky odevzdávejte katechetkám nebo v sakristii do 30. června 2024. Dětem od 3 do 6 let a jejich rodičům nově nabízíme Katecheze Dobrého Pastýře. Podrobnosti jsou na farním webu.

Od 11. do 18. srpna je ještě možné přihlásit se na pracovně poznávací pobyt v bulharském Kazanlaku. Zájemci se hlaste přímo faráři. Akce je výhradně pro muže.

Ohlášky svatby: Příští sobotu 29. června uzavřou v kostele sv. Vavřince v Řečkovicích církevní sňatek Alžběta Šmerdová z Řečkovic a Zdeněk Váňa z Kopřivnice. Pokud někdo z vás ví o nějaké překážce, která by tomuto sňatku bránila, ať to oznámí faráři.

Po mši svaté se bude rozdávat prázdninové číslo Rožně.